Dobrý deň

Ďakujeme ešte raz, že máte úžasných pedagógov, ktorí dokážu viesť deti k umeleckému cíteniu a rozvoju hudobných zručností. Sme naozaj potešení, že ste naše deti prijali. Síce zapísali sme ich kus neskoro, ale aspoň ich to baví.

smiley

Ďakujem, rod. Bakalárová

Dobrý deň,
      sme veľmi spokojní s online výučbou. Dcéra sa na každú hodinu teší. Nevedela som si predstaviť, ako sa husle budú dať vyučovať takto, ale p. zástupkyňa Ľ. Gerusová sa s tým veľmi dobre vysporiadala. Zdá sa mi, že dcérka má aj väčšiu motiváciu cvičiť. Ďakujem veľmi pekne aj za túto možnosť výučby.

Ďakujem, Jalčová

Dobrý večer,

mám možnosť, tak sa chcem veľmi pekne poďakovať pani učiteľkám L. Gerusovej a N. Šoltésovej, za ich snahu venovať sa počas karantény deťom. Mňa osobne potešilo, že sa učenie úplne nezrušilo, ale pokračuje online. Hoci moje deti nastúpili na ZUŠ vo februári a v marci začala karanténa, som veľmi spokojná s prístupom pani učiteliek a ich snahou.

smiley

Ďakujem, Kušnírová