• 3. Ročník dychových nástrojov, Spišská Nová Ves 2017 / 2018

          Lívia Rácová / Flauta / Kategória IV. / Pásmo / brondzové / Učiteľ / M. Samselyová  

          Martin Albert / Flauta / Kategória III. / Pásmo / zlaté / Učiteľ / M. Samselyová


          Celoslovenská súťaž v saxofónovej hre, Stará Ľubovňa 2017 / 2018

          Niko Mato /  Sólova hra / Kategória I. / Pásmo / zlaté / Učiteľ /  J. Samsely 

          Ema Skoršepová /  Sólova hra / Kategória I. / Pásmo / strieborné / Učiteľ /  J. Samsely 

          Samuel Kvokačka / Sólova hra / Kategória I. / Pásmo / strieborné / Učiteľ /  J. Samsely 

          Tomáš Bodnár  /  Komorná hra / Kategória II. / Pásmo / zlaté / Učiteľ /  J. Samsely 

          Ema Skoršepová, Niko Mato, Samuel Kvokačka / Komorná hra /  brondzové / Učiteľ /  J. Samsely 


          Gelnický kľúč, 12. ročník festivalu komornej hudby, Gelnica 2017 / 2018

          Klasik band / diplom za zaujímavú interpretáciu 

          KB sax kvartet / Kategória / trio, sexteto / Pásmo / zlaté / Učiteľ / J. Samsely, M. Samselyová 


          Gelnický kľúč, 11. ročník festivalu komornej hudby, Gelnica 2017 / 2018

          Klasik band / Kategória / veľké orchestre / Pásmo / zlaté  / Učiteľ / J. Samsely, M. Samselyová 


          Celoslovenská súťaž dychových nástrojov Banská Bystrica 2017 / 2018

          Matúš Gubelíny / Saxofón / Kategória III. / Pásmo / brondzové / Učiteľ / J. Samsely 


          Celoslovenská súťaž v sólovej hre na saxofón, Stará Ľubovňa 2017 / 2018

          Oliver Hudák / Saxofón / Kategória I. / Pásmo / brondzové / Učiteľ / J. Samsely 

          Samuel Kvokačka / Saxofón / Kategória I. / Pásmo / strieborné / Učiteľ / J. Samsely 

          Ema Skoršepová / Saxofón / Kategória I. / Pásmo / strieborné / Učiteľ / J. Samsely 

          Niko Mato  / Saxofón / Kategória I. / Pásmo / strieborné / Učiteľ / J. Samsely 

          Veronika Drenčáková / Saxofón / Kategória III. / Pásmo / strieborné / Učiteľ / J. Samsely 

          KB sax quartet junior  / Komorná hra / Kategória III. / Pásmo / zlaté / Učiteľ / J. Samsely 

          Diplom za prípravu žiakov na celoslovenskú súťaž / Učiteľ / J. Samsely


          Celoslovenská súťažná prehliadka v hre na saxofón, Stará Ľubovňa 2017 / 2018

          Tomáš Bodnár / Saxofón / Kategória II. / Pasmo / zlaté / Učiteľ / J. Samsely 

          Tomáš Bodnár, Veronika Drenčáková, Matúš Gubelíny, Ondrej Alex Koreň / Saxofón / Kategória II. / Pásmo / zlaté / Učiteľ / J. Samsely 


          2. Ročník súťažnej prehliadky v hre na dychové nástroje, Spišská Nová Ves 2015

          Daniel Varga / Flauta / Kategória I. / Pásmo / strieborné / Učiteľ / M. Samselyová 

          Lívia Rácová / Flauta / Kategória I. / Pásmo / strieborné / Učiteľ / M. Samselyová 

          Miriam Buľková / Flauta / Kategória III. / Pásmo / strieborné / Učiteľ / M. Samselyová 

          Tomáš Bodnár / Saxofón / Kategória II. / Pásmo / zlaté / Učiteľ / J. Samsely 

          Matúš Gubelíny / Saxofón / Kategória III. / Pásmo / zlaté / Učiteľ / J. Samsely 

          Veronika Drenčáková / Fagot / / Kategória III. / Pásmo / zlaté / Učiteľ / J. Samsely