• Erik KUCA, DiS. art. /// Vedúci PK gitara

Študoval hru na klasickej gitare na konzervatóriu v Košiciach u Mgr. A. Jozefa Haluzu. Úspešne absolvoval v roku 2008 a od vtedy je zamestnancom ZUŠ Jantárová 6. Pôsobil 10 rokov v hudobnej skupine Good Fancy, ktorá viackrát vyhrala sútaže ako Košický zlatý poklad a Uss Talent night.

Jozef PIGULA, DiS.art.

Študoval hru na klasickej gitare na konzervatóriu Jozefa Adamoviča v Košiciach. Na konzervatóriu ho postupne vyučovali: Mgr. art. Peter Tomko, Attilla Tverďák, Konštantín Medviď DiS.art., Mgr. art. Pavol Jakab. Štúdium ukončil v šk.roku 2012/ 2013. Od roku 2007 vyučuje hru na gitare a komornú hru na Základnej umeleckej škole Jantárová 6 v Košiciach, pobočka Irkutská 1.

Konštantín MEDVIĎ, DiS. art.

Vyučuje hru na gitare a zobcovej flaute.

Ivan BARAN, DiS. art.

Na košickom konzervatóriu vyštudoval hru na pozaune a gitare. Ako vojak základnej služby pôsobil vo vojenskej dychovej hudbe v Topoľčanoch. Po ukončení vyučoval v Michalovciach. Neskôr ako profesionálny muzikant účinkoval s kapelami v zahraničí (Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko, Španielsko). Absolvoval prvú atestačnú prácu na Katolíckej univerzite v Ružomberku. Na ZUŠ Jantárová 6 v Košiciach od roku 2004 vyučuje hru na gitare a na bicie a vedie hudobnú skupinu Amber string.

Mgr. Martin SKUBAN, DiS. art.

Na gitare začal hrať ako 8 - ročný. Prvú vlastnú pieseň skomponoval v ročníku ZŠ. V 14 rokoch - prvý veľký koncert s kapelou Akutor. V 16 rokoch - založil skupinu Zvončeky. Jeho piesne „ Aj vy ste boli mladí“ (1996) a Čarovná (1997) vyhrávajú Československu hitparádu v rádiu Kiks. V roku 2006 komponuje svoj 1. muzikál „Jednotkári“ na libreto Pavla Dostala. V roku 2007 rokov - ľudový muzikál „Kubo“ na libreto  Dalimíra Stana podľa predlohy Jozefa Hollého. Premiéry muzikálov sa konali v Štátnom Divadle v Košiciach. V máji 2015 v Poprade premiéra 3. muzikálu „Popoluška“ na libreto Márie Zbojanovej.

Pavol STRAPÁČ, DiS. art.

Svoje hudobné vzdelanie začal ako 11 ročný štúdiom hry na gitare na ZUŠ v Púchove, ktorú úspešne absolvoval v r. 1999. V rokoch 2003 - 2009 študoval hru na klasickej gitare na žilinskom konzervatóriu pod vedením Mgr. art. Petra Remeníka. Pedagogicky začal pôsobiť už počas štúdia na konzervatóriu ( lektor git. kurzu v Púchove, učiteľ hry na gitaru na ZUŠ F.Kafendu vo Vrútkach a na SZUŠ v Žiline ). Od r. 2009 vyučoval hru na klasickej gitare na ZUŠ v Púchove a zároveň na ZUŠ v Považskej Bystrici, kde vyučoval sedem rokov. V Púchove pôsobil do r. 2018, po presťahovaní sa do Košíc zastupoval pol roka na ZUŠ M. Hemerkovej a od šk.roku 2018/ 2019 začal vyučovať na ZUŠ Jantárová. Venuje sa predovšetkým klasickej hre na gitaru a svojim žiakom sa usiluje pootvoriť dvere do nádherného sveta klasickej gitary.