• SLÁČIKOVÉ ODDELENIE

      •  

        24. ROČNÍK - DETSKÝ HUDOBNÝ FESTIVAL JÁNA CIKKERA V BANSKEJ BYSTRICI

        ZLATÉ PÁSMO 

        IV. kategória 

        v sólovej a komornej hre na sláčikové nástroje Jakub Girašek husle

        (I. Dzurová )


        16. ROČNÍK CELOSLOVENSKEJ INTERPRETAČNEJ SÚŤAŽE ZUŠ  MIKULÁŠA SCHNEIDERA - TRNAVSKÉHO TRNAVA

        ZLATÉ PÁSMO 

        III. kategória

        v hre na husliach a komornej hre Jakub Girašek

        (I. Dzurová )

        Jakub Girašek husle Cena JuDR. Śtefana Bugalu (vnuka M. Schneidera - Trnavského)

        ZLATÉ PÁSMO

        III. kategória

        Husľové trio (Samuel Hučko, Jakub Girašek, Pavol Sklenka )

        Špeciálna cena - VÍŤAZ  všetkých kategórií v komornej hre

        ( I. Dzurová )

        DIPLOM A OCENENIE ZA PRÍPRAVU VÍŤAZOV NA CELOSLOVENSKÚ SÚŤAŽ ŽIAKOV

        ( I. Dzurová )


        20. ROČNÍK HUSĽOVEJ DIELNE  ŽILINA

        Jakub Girašek husle, LAUREÁT Husľovej dielni 

        (I. Dzurová)


        21. ROČNÍK HUSĽOVEJ DIELNE  ŽILINA

        Jakub Girašek ocenený LAUREÁT 20. ročníka Husľovej dielni 

        (I. Dzurová)

        účinkoval ako sólista so Štátnym komorným orchestrom  Žilina v Dome umenia Fatra, pod taktovkou dirigenta M. Potokára


        22. ROČNÍK HUSĽOVEJ DIELNI ŽILINA

        Zuzana Sklenková certifikát za aktívnu účasť a prácu s prof. J. Pazderom 

        (I. Dzurová)

        Petra Kukurová certifikát za aktívnu účasť a prácu s prof. J. Pazderom

        (Ľ. Gerusová)


        17. ROČNÍK CELOSLOVENSKEJ  INTERPRETAĆNEJ SÚŤAŽE ZUŠ MIKULÁŠA SCHNEIDERA –TRNAVSKÉHO TRNAVA

        ZLATÉ PÁSMO 

        II. kategória 

        v hre na husliach Zuzana Sklenková husle 

        (I. Dzurová)

        v hre na husliach Jakub Girašek husle

        (I. Dzurová)


        21. ROČNÍK  MEDZINÁRODNEJ  SÚTAŽE B. WARCHALA  TALENTS FOR EUROPE  DOLNÝ KUBÍN

        v hre na sláčikové nástroje a komornej hry Jakub Girašek - čestné uznanie 

        (I. Dzurová)


        SÚŤAŽNÁ PREHLIADKA ZUŠ BERNOLÁKOVÁ

        ZLATÉ PÁSMO

        I. kategória 

        v sólovej hre na sláčikových nástrojoch Norbert Horváth 

        ( I. Dzurová)

        v sólovej hre na sláčikových nástrojoch Mya Rabadová

        (I. Dzurová)

        ZLATÉ PÁSMO

        II. kategória 

        Dávid Šak violončelo

        (J. Pelegrinová)          

        Matúš Gula violončelo

        (J. Pelegrinová) 

        STRIEBORNÉ PÁSMO 

        Peter Geci husle

        (I. Dzurová)  

        Lujza Hedvigová husle 

        (H. Samselyová) 

        BRONZOVÉ PÁSMO

        Sára Kertésová husle

        (M. Eliášová)

        Ema Kvokačková husle

        (M. Eliášová)

        Ema Milá husle

        (H. Samselyová)

        ZLATÉ PÁSMO 

        III. kategória 

        Nina Daniela Kobyľanová husle 

        (I. Dzurová)

        STRIEBORNÉ PÁSMO

        Petra Kukurová husle

        (Ľ. Gerusová)

        BRONZOVÉ PÁSMO

        Július Desiatnik  husle

        (Ľ. Gerusová)

        Miriam Suchá husle

        (H. Samselyová)

        Patrícia Kožejová husle 

        (H. Samselyová)


        MESTO KOŠICE DEŤOM

        Mesto Košice a Oddelenie školstva MMK v rámci 12.ročníka projektu

        JAKUB GIRAŠEK  bol ocenený PRIMÁTOROM  mesta Košíc