• Milí rodičia a členovia občianskeho združenia, na základe uznesenia z plenárneho zasadnutia členov občianskeho združenia Jantárový štvorlístok, o. z. zo dňa 26.09.2018 Vám oznamujeme výšku schváleného príspevku na školský rok 2018 / 2019 pre všetky stupne štúdia ( prípravné, základné a štúdium pre dospelých ).

Výska rodičovského príspevku do občianského združenia Jantárový štvorlísto, o.z.

20,00 Eur  na 1 žiaka školy z jednej rodiny

23,00 Eur  na 2 žiakov školy z jednej rodiny

27,00 Eur  na 3 a viac žiakov školy z jednej rodiny

Príspevok a jeho úhrada

prevodom na účet vedený v SLSP a.s., Košice

IBAN: SK67 0900 0000 0051 1610 8112

Variabilný symbol

uveďte číslo triedneho učiteľa (je to dvojmiestne číslo, oznámi Vám ho učiteľ) v prípade viacerých triednych učiteľov (žiak navštevuje viac odborov alebo viac žiakov z jednej rodiny), uveďte vo variabilnom symbole čísla všetkých (bez medzery a bez lomítka).

Do správy pre prijímateľa pri bankovom prevode

uveďte meno žiaka (žiakov)

Príspevok, prosím uhraďte, najneskôr do 30. 11. 2018

V prípade žiadosti na úľavu príspevku zo sociálnych dôvodov je potrebné rade rodičov doručiť žiadosť s potrebnými dokladmi najneskôr do 15.11. 2018.