• Erik JASAŇ, Dis. art.

Narodil sa v Košiciach, 25.11.1995. Vyštudoval herectvo na Cirkevnom Konzervatóriu v Bratislave. Počas štúdia hosťoval v Štátnom divadle Košice v predstavení Na skle maľované v postave Jánošíka. Popri tom hosťoval v predstaveniach Divadla Neon či Divadla hudby. Momentálne sa najviac venuje tvorbe predstavení a pesničiek pre deti v herecko-speváckej dvojici pre deti Tom a Elo. Preslávila ich pieseň Hej, do školy, ktorá aktuálne má cez 2 milióny pozretí na YouTube. Tento projekt funguje po celom Slovensku. V ich repertoári je 5 predstavení, ktoré pravidelne hrávajú po akciách pre deti, v mestských kultúrnych strediskách, školách a škôlkach. Táto dvojica zároveň moderuje rôzne akcie ako napríklad Nájdi svojho psíka. Popri učení študuje na Strednej filmovej škole v Košiciach a venuje sa tvorbe scenárov, produkcii a filmovej réžii.