• Milí rodičia a členovia občianskeho združenia, na základe uznesenia z plenárneho zasadnutia členov občianskeho združenia Jantárový štvorlístok, o. z. zo dňa 06.11. 2019 Vám oznamujeme výšku schváleného príspevku na školský rok 2019 / 2020 pre všetky stupne štúdia ( prípravné, základné a štúdium pre dospelých ).

Výska rodičovského príspevku do občianského združenia Jantárový štvorlísto, o.z.

Plenárna schôdza schválila výšku členského príspevku pre školský rok 2019 / 2020 vo výške základného členského príspevku 20,-€ na žiaka a vo výške 5,-€ za každý ďalší odbor navštevovaný žiakom a vo výške 5,-€ za každý odbor navštevovaný ďalším žiakom z rovnakej rodiny, so zľavou poskytovanou zamestnancom školy a členom Rodičovskej rady vo výške 50 %.

Príspevok a jeho úhrada

prevodom na účet vedený v SLSP a.s., Košice

IBAN: SK67 0900 0000 0051 1610 8112

Variabilný symbol

uveďte variabilný symbol, ktorý Vam oznámi učiteľ

Do správy pre prijímateľa pri bankovom prevode

uveďte meno žiaka

Dátum splatnosti členských príspevkov je do 30. decembra 2019.

Žadosť na úľavu príspevku zo sociálnych dôvodov je potrebné rade rodičov doručiť s potrebnými dokladmi najneskôr do 15.11. 2019.